שעות פתיחה :

    א' עד ה' מ 9:00 ועד 17:00 בערבי חג וששי עד 14:30

דוא"ל :

חיוג מקוצר:

04-6128500

בואו לבקר אותנו ב :

  האומן 25 - ירושלים, קומה 1.

פרויקטים

בן סרוק 26 - ת"א

בצומת הרחובות המרכזי ז'בוטינסקי-בן סרוק, בסמוך לכיכר המדינה ולרחוב אבן גבירול, מוקם בניין דירות יוקרתי בתכנונו של האדריכל ניסים שיבלי. במסגרת הפרויקט מפונה בניין ישן בן 11 דירות ובמקומו ייבנה בניין בן 9 קומות עם 24 דירות. את הבניין ישרת חניון פיזי (לא רובוטי) בן 3 קומות, בו לכל דירה תהיה חנייה פרטית. החניון גם יכלול עמדות לטעינה חשמלית. הבניין יוקף בגינה מטופחת ורחבת ידיים. שתי מעליות יעלו ויורידו במהירות את הדיירים מהלובי המפואר ואליו. חדר עגלות ייתר את הצורך של משפחות לסחוב את עגלות התינוק לדירה

הבניין נבנה כך שיספק אינטימיות ופרטיות מרבית. האקוסטיקה מתוכננת בהקפדה ובכל קומה יהיו שלוש דירות בלבד. עם זאת, אדריכלות הפרויקט מקפידה על ניצול מיטבי של החללים בו והדירות מאורגנות בצורה ארגונומית המאפשרת למקסם את כל שטחן. מערכת מיזוג מתקדמת תהווה חלק אינטגרלי מכל דירה. בכל הדירות החלונות בנויים גבוה כך שמירב האור ייכנס לדירה.

Jabotinski-day_(1)
Edit Content

הפרויקט נמצא בסביבה עירונית מתחדשת ומרכזית מאוד. בסמיכות לבניין ישנם גני ילדים, בתי ספר, מוסדות ציבור ושירותים – וכל מה שתל אביב יודעת להציע: בתי קפה, מסעדות וקניות.

בסמוך לפרויקט מוקמים הקווים האדום והסגול של הרכבת הקלה, שיעניקו גישה נוחה ונטולת פקקים לאזור. הפרויקט נמצא בסמוך למנהרת ארלוזורוב, שעתידה להפחית דרסטית את עומסי התנועה באזור. המרכז המסחרי "סמל אבן גבירול" שמוקם בימים אלו ישרת היטב את תושבי האזור.

"בתכנון הדירות שמנו דגש על בניית חדר שיכול לשמש למטרות שונות: חדר שינה, חדר עבודה, חדר משחקים או קליניקה", אומר האדריכל ניסים שיבלי. "תקופת הקורונה הבהירה שבית זקוק לחדר כזה שיש את האפשרות להתאימו לצרכים העכשוויים – אם זה עבודה מהבית ואם זה חלל משחק ייעודי לילדים, שנאלצים לבלות בבית זמן רב. החדר מופרד משאר החדרים בדירה וכך גם יכול לספק את הניתוק שמצריך משרד ביתי או קליניקה".

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

ברל לוקר 13 - ירושלים

ברחוב ברל לוקר 13 בירושלים מפנה בניין ישן את מקומו לשני בניינים חדשים ומודרניים: אחד בן 23 קומות והשני בן 10 קומות. יחד הם יכללו 143 דירות, בתמהיל של 2 עד 6 חדרים.

גודל הדירות בבניין מתחיל מ-60 מ"ר לדירת שני חדרים ומגיע ל-145 מ"ר בדירת 6 חדרים. את הבניין ישרת חניון פיזי (לא רובוטי) בן 5 קומות. בבניין רב הקומות יעמדו לרשות הדיירים 3 מעליות. בבניין בן 5 הקומות יעמדו לרשותם שתי מעליות.
הדירות מותאמות לצרכי המגזר הדתי: מכיורים נפרדים כברירת מחדל דרך מרפסת עם תשתית לבניית סוכה ועד מעלית שבת בכל בניין.

  • דירות 4 חדרים בגודל של 95 מטר + 12 מטר מרפסות.
  • דירות 5 חדרים בגודל של 124 מטר +12 מטר מרפסות.
  • דירות 2 חדרים  בגודל של 60 מטר  + ? מרפסות 
  • דירות 2 חדרים בגודל של 65 מטר +12 מטר מרפסות.
  • פנטהאוזים מיוחדים ורחבי ידיים.

הפרויקט יושב על ציר של הרכבת הקלה - קו התכלת, המצטלב עם כל שאר קווי הרכבת הקלה העוברים בירושלים. עוד סמוך הפרויקט לקניון מלחה, למרכז העסקים של ירושלים ולאזור התעשיה והמסחר תלפיות. גינות וגני ילדים נמצאים בקרבת מקום ובקרוב אף תיבנה באזור תחנה לבריאות המשפחה ("טיפת חלב"). מחוץ לפרויקט ימצאו הדיירים מתחם הכולל חנויות בוטיק ובתי קפה, שיאפשרו להם לקנות ולבלות ללא צורך להתרחק מהבית.

"כל בניין בפרויקט מחולק לשני אגפים וכך נוצרת תחושה אינטימית יותר, כאילו יש רק שלוש דירות בקומה", אומר האדריכל ניסים שיבלי. "הדיירים כמעט ולא ירגישו את שכניהם ויזכו לתחושה פרטית יותר מהנהוג, בוודאי בעיר צפופה כירושלים. זה כולל גם את הבניין הגבוה יותר. מדובר בהזדמנות פנטסטית לזוגות צעירים שמחפשים את ביתם הראשון, למשפחות, למשפרי דיור וגם למשקיעים. מיקום הפרויקט הופך אותו לרלוונטי לאוכלוסיות שונות, ממש לא רק לקהל הדתי. שמנו בו דגש על בנייה ירוקה עם בידוד תרמי שחוסך באנרגיה ומספק תחושה נעימה, נוחה וחמימה שמגינה ממזג האוויר הירושלמי שיכול להיות קר מאוד בחורף".

cam09_04
Scroll to Top